Poznaj naszą placówkę

Zdrowie pacjenta jest zawsze na pierwszym miejscu

Specjalistyczne
centrum medyczne

NZOZ Endomed został założony w 2006 r. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy - skorzystaj z usług naszej pracowni endoskopowej. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu endoskopowego, możemy zapewnić szybką i dokładną diagnozę oraz skuteczne leczenie.

Nasza pracownia endoskopowa to miejsce, gdzie możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują, aby zapewnić Ci najlepszą opiekę medyczną.

Oferujemy szereg usług endoskopowych, w tym gastroskopię, kolonoskopię, rektoskopię. Nasze usługi są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami, a pacjentom zapewniamy pełną dyskrecję i komfort podczas całego badania. Świadczymy usługi medyczne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, prywatnie lub komercyjnie ubezpieczalnie a także bierzemy udział PROGRAMIE BADAŃ PRZESIEWOWYCH RAKA JELITA GRUBEGO.

Lekarze i cały personel medyczny pracujący w przychodni Endomed jest kompetentny i doświadczony, a także dba o dobre relacje z pacjentami, słucha ich potrzeb, stara się odpowiedzieć na wszystkie pytania i zapewnia wysokiej jakości opiekę medyczną.

Endomed placówka
Endomed placówka